Jonavos suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras

2021 m. Rugpjūčio mėn. 22 d.
Lietuvių  ⁄ Anglų
Apie mus Struktūra ir kontaktai Veiklos sritys Administracinė informacija Teisinė informacija Paslaugos
Istorija
Misija ir vizija
Tikslai ir uždaviniai
Aktualijos
   ♦ Naujienos
   ♦ Renginiai
Pasiekimai
Partneriai
Kontaktai
 

J.Basanavičiaus g. 7,
LT-55164 Jonava
Tel./Fax.: +370 349 61363
rastine@jssc.lt

 
Aktualijos
NORDPLUS ADULT 2019 – „Išdrįsk tai pasakyti!“
Jonavos suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras dalyvauja kaip partneris Nordplus Adult 2019 projekte Nr. NPAD-2019/10147 “Dare to say it!” („Išdrįsk tai pasakyti!“) su Latvija ir Islandija. Išdrįsk tai pasakyti!

Šio „Nordplus“ projekto tikslas – sudaryti sąlygas mažiau įgūdžių turintiems besimokantiesiems suaugusiems. Dalijantis geriausia efektyvaus požiūrio į mokymosi proceso praktiką, mes tikimės pagerinti mokymo kokybę mūsų institucijose, taip gerindami besimokančių suaugusiųjų mokymosi rezultatus. Latvijai ir Lietuvai sunku organizuoti pamokas mažai įgūdžių turintiems besimokantiesiems, nes trūksta įgūdžių. Islandijai sudėtinga dėl imigrantų ir pabėgėlių, ypač moterims dėl kultūrinės padėties, nes moterų teisės ribotas. Dalyviai bus mokomi, kaip kitaip pažvelgti į naujus mokymosi būdus ir požiūrius ir kaip tobulėti taikant kompiuterines technologijas. Tokiu būdu sustiprinsime besimokančiųjų gebėjimą kritiškai žvelgti į mokymąsi, mokymasis bendradarbiaujant metodas, skirtas besimokančiųjų suaugusių augimui ir tobulėjimui ir sustiprins dalyvių bendravimo anglų kalba įgūdžius.
Be to, dalyviai pagerins organizacijos efektyvumą ir integruos naujus mokymosi būdus į besimokančių suaugusiųjų mokymo ir mokymosi procesą.

Naujienos
Aktyvumas – mano gyvenimo garantas Jonavos suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras nuo 2019 m. rugpjūčio mėn. įgyvendina projektą „Aktyvumas – mano gyvenimo garantas”. 2019-10-11 Plačiau
Turiningas senjorų gyvenimas Jonavos suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras nuo 2019 m. rugpjūčio mėn. įgyvendina projektą „Turiningas senjorų gyvenimas”. 2019-10-11 Plačiau
Apklausa
Kur pageidaujate tobulinti kvalifikaciją?
 rajono švietimo centre
 UPC
 kitur
Balsuoti
Rezultatai...
Dizainas:
Apie mus Struktūra ir kontaktai Veiklos sritys Administracinė informacija Teisinė informacija Paslaugos
Programavimas:
Visos teisės saugomos © Jonavos suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras
BT-Group : Svetainių kūrimas