Jonavos suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras

2019 m. Spalio mėn. 11 d.
Lietuvių  ⁄ Anglų
Apie mus Struktūra ir kontaktai Veiklos sritys Administracinė informacija Teisinė informacija Paslaugos TAU Kvalifikacijos tobulinimas
Istorija
Misija ir vizija
Tikslai ir uždaviniai
Aktualijos
   ♦ Naujienos
   ♦ Renginiai
Pasiekimai
Partneriai
Kontaktai
 

J.Basanavičiaus g. 7,
LT-55164 Jonava
Tel./Fax.: +370 349 61363
rastine@jssc.lt

 
Aktualijos

Naujienos
Aktyvumas – mano gyvenimo garantas
Jonavos suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras nuo 2019 m. rugpjūčio mėn. įgyvendina projektą „Aktyvumas – mano gyvenimo garantas”.
Skaityti toliau...
Turiningas senjorų gyvenimas
Jonavos suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras nuo 2019 m. rugpjūčio mėn. įgyvendina projektą „Turiningas senjorų gyvenimas”.
Skaityti toliau...

Naujienos
Rugsėjo 1-osios šventė
š. m. rugsėjo 17 dieną Jonavos trečiojo amžiaus universitetui (TAU) buvo neeilinė diena. Studentai, dėstytojai, svečiai rinkosi į jubiliejinį – dešimtąjį – mokslo metų atidarymą.
Skaityti toliau...
Senjorų šokių festivalis „Senjorų šokių pynė 2019"
„Nuostabu, kai žmonės buriasi tam, kad patirtų, kaip muzika, šokis pakylėja virš kasdienybės ir žadina širdyse pačius gražiausius jausmus’’ – sakė pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė Vliniuje, dalyvaudama Medardo Čoboto Trečiojo amžiaus universiteto veiklos 25-mečiui skirtame senjorų šokių festivalyje „Senjorų šokių pynė 2019”.
Skaityti toliau...
Nauji mokslo metai Jonavos suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centre sutikti juntamomis pokyčių nuotaikomis.
Skaityti toliau...
Išdrįsk tai pasakyti!
Jonavos suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras dalyvauja kaip partneris Nordplus Adult 2019 projekte Nr. NPAD-2019/10147 “Dare to say it!” („Išdrįsk tai pasakyti!“) su Latvija ir Islandija.
Skaityti toliau...
Jonavos TAU studentai baigė devintus mokslo metus
Š. m. gegužės 8 d. Jonavos suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro aktų salėje skambėjo daug juoko, plojimų ir dainų. Į devintąją mokslo metų uždarymo šventę čia buvo susirinkę Jonavos trečiojo amžiaus universiteto (TAU) lankytojai, pedagogai ir svečiai.
Skaityti toliau...

Naujienos
Aktyvumas – mano gyvenimo garantas Jonavos suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras nuo 2019 m. rugpjūčio mėn. įgyvendina projektą „Aktyvumas – mano gyvenimo garantas”. 2019-10-11 Plačiau
Turiningas senjorų gyvenimas Jonavos suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras nuo 2019 m. rugpjūčio mėn. įgyvendina projektą „Turiningas senjorų gyvenimas”. 2019-10-11 Plačiau
Apklausa
Kur pageidaujate tobulinti kvalifikaciją?
 
rajono švietimo centre 83.54 % (132)
 
UPC 4.43 % (7)
 
kitur 12.03 % (19)
Viso: 158 balsų
Dizainas:
Apie mus Struktūra ir kontaktai Veiklos sritys Administracinė informacija Teisinė informacija Paslaugos TAU Kvalifikacijos tobulinimas
Programavimas:
Visos teisės saugomos © Jonavos suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras
BT-Group : Svetainių kūrimas