Jonavos suaugusiųjų švietimo centras

2018 m. Kovo mėn. 6 d.
Lietuvių
Pagrindinis Aktualijos Centras Ugdymas Mokiniai Kontaktai TAU Kvalifikacijos tobulinimas
Ugdymas karjerai

Jonavos suaugusiųjų švietimo centras dalyvauja 2007–2013 m. Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos 2 prioriteto „Mokymasis visą gyvenimą“ valstybės projekte „Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme (I etapas)“.

Ugdymo karjerai programos tikslas – sudaryti sąlygas mokiniams pažinti save ir kuo įvairesnes profesijas, kad sėkmingi sprendimai lydėtų tolimesnę karjerą ir nuolatinį tobulėjimą.

Programa mokiniams padės pažinti karjerai svarbias charakterio savybes, rasti ir naudoti visą su karjera susijusią informaciją, priimti tinkamus karjeros sprendimus, mokymosi ir laisvalaikio veiklose tobulinti karjerai svarbias kompetencijas, įgyti lankstumo pereinant į kitą karjeros ar mokymosi aplinką, suformuos mokymosi visą gyvenimą įgūdžius.

Pagrindiniai dokumentai:
Bendrojo ugdymo mokyklų ir profesinio mokymo įstaigų mokinių ugdymo karjerai modelis
Profesinio orientavimo vykdymo tvarkos aprašas
Ugdymo karjerai programa

Ugdymą karjerai Jonavos suaugusiųjų švietimo centre vykdo ugdymo karjeros koordinatorius Eugenijus Leonavičius
209 kabinetas, el. paštas: leo.eug@emokykla.lt

Karjeros koordinatoriaus veikla suaugusiųjų švietimo centre teikia individualias ir grupines konsultacijas, bendradarbiauja ir organizuoja susitikimus su aukštųjų mokyklų atstovais ir kitomis organizacijomis, ieško informacijos internetinėje erdvėje apie ugdymą karjerai, organizuoja išvykas į įmones, atvirų durų dienas, organizuoja susitikimus su įvairių profesijų atstovais, supažindina su informacijos paieška internete (www.aikos.smm.lt, www.mukis.lt, www.lamabpo.lt ir kt.).

INFORMACIJA MOKINIAMS

Priėmimas į aukštąsias mokyklas 2015 metais:
     Koleginės studijos
     Universitetinės studijos
KLAUSIMYNAI:Mokymosi stilius“ ir „Kaip aš priimu informaciją
Patarimai mokiniams, planuojantiems ateitį
Kaip planuoti karjerą: idėjos ir patarimai

Naujienos
100 idėjų Lietuvai Kovo 10 dieną iniciatyva „100 idėjų Lietuvai” kviečia Jonavos jaunimą susitikimui, kurio tikslas - geriau pažinti savo valstybę bei pasiūlyti idėjų atkūrimo šimtmetį švenčiančiai Lietuvai.
Jonavos jaunimui skirti renginiai vyks kovo 10-ąją Suaugusiųjų švietimo centre (Basanavičiaus g. 7) ir Jonavos Justino Vareikio progimnazijoje (Chemikų g. 138).
Daugiau informacijos ir registracija interneto svetainėje 100IDEJU.LT ir socialiniame tinkle Facebook: FACEBOOK.COM/100IDEJULIETUVAI/
2018-03-06 Plačiau
Apklausa
Kur pageidaujate tobulinti kvalifikaciją?
 rajono švietimo centre
 UPC
 kitur
Balsuoti
Rezultatai...
Dizainas:
Pagrindinis Aktualijos Centras Ugdymas Mokiniai Kontaktai TAU Kvalifikacijos tobulinimas
Programavimas:
Visos teisės saugomos © Jonavos rajono viešoji įstaiga suaugusiųjų švietimo centras
BT-Group : Svetainių kūrimas