Jonavos suaugusiųjų švietimo centras

2017 m. Birželio mėn. 23 d.
Lietuvių
Pagrindinis Aktualijos Centras Ugdymas Mokiniai Kontaktai TAU Kvalifikacijos tobulinimas
Centro bendruomenė

Administracija

Direktorius
Vytas Vaicekauskas, II vadybinė kvalifikacinė kategorija
Vytas Vaicekauskas
Vida Akstinavičienė Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Vida Akstinavičienė, II vadybinė kvalifikacinė kategorija
Direktoriaus pavaduotojas ugdymui
Vaidas Dranseika, II vadybinė kvalifikacinė kategorija
Vaidas Dranseika
Raimundas Kaminskas Direktoriaus pavaduotojas socialinei ir projektinei veiklai
Raimundas Kaminskas
Švietimo darbuotojų kvalifikacijos tobulinimo filialo metodinio centro vedėja
Irena Lauciuvienė
Irena Lauciuvienė

Mokytojai

1. Jūratė Jovaišienė – lietuvių kalbos vyr. mokytoja, metodinės tarybos pirmininkė
2. Irena Galaunienė – lietuvių kalbos mokytoja metodininkė, etikos vyr. mokytoja
3. Jovita Kareivienė – lietuvių kalbos mokytoja
4. Loreta Kazlauskienė – lietuvių kalbos mokytoja ekspertė
5. Vita Kleveckienė – lietuvių kalbos vyr. mokytoja
6. Irena Lauciuvienė – lietuvių kalbos vyr. mokytoja
7. Laima Palevičienė – anglų kalbos mokytoja metodininkė
8. Ina Unčiurienė – anglų kalbos vyr. mokytoja
9. Asta Troja – anglų kalbos vyr. mokytoja, karjeros planavimo mokytoja, klasės vadovė
10. Aurelija Cibulskė – anglų kalbos mokytoja, vokiečių kalbos vyr. mokytoja, būrelio vadovė
11. Raimonda Jazukevičienė – vokiečių kalbos vyr. mokytoja, klasės vadovė, klasių vadovų metodinės grupės pirmininkė
12. Helena Naraškevičienė – vokiečių kalbos vyr. mokytoja, rusų kalbos vyr. mokytoja
13. Auksė Šulskienė – vokiečių kalbos vyr. mokytoja, kalbų metodinės grupės pirmininkė
14. Erika Vaitkevičienė – vokiečių kalbos vyr. mokytoja, anglų kalbos vyr. mokytoja, klasės vadovė
15. Viktoras Morozas – rusų kalbos mokytojas metodininkas, būrelio vadovas
16. Vytas Vaicekauskas – istorijos mokytojas metodininkas
17. Albertas Romaška – istorijos vyr. mokytojas
18. Linas Remeikis – istorijos mokytojas
19. Vaidas Dranseika – geografijos mokytojas metodininkas, informacinių technologijų mokytojas
20. Raimundas Kaminskas – ekonomikos mokytojas
21. Lilija Kulitienė – matematikos mokytoja metodininkė
22. Vytas Pugačiauskas – matematikos vyr. mokytojas
23. Ramunė Dranseikienė – matematikos mokytoja metodininkė, informacinių technologijų vyr. mokytoja
24. Rita Grigauskienė – informacinių technologijų mokytoja metodininkė, fizikos vyr. mokytoja, tiksliųjų ir gamtos mokslų metodinės grupės pirmininkė, vidaus audito darbo grupės vadovė
25. Vida Akstinavičienė – biologijos mokytoja metodininkė, chemijos mokytoja
26. Alina Klevinskienė – chemijos vyr. mokytoja, biologijos vyr. mokytoja
27. Inga Naujokienė – dailės mokytoja metodininkė, klasės vadovė, mokyklos tarybos pirmininkė, socialinių mokslų ir estetinio lavinimo metodinės grupės pirmininkė
28. Irena Stankevičienė – dailės vyr. mokytoja, meninės raiškos mokytoja, bibliotekininkė, klasės vadovė, būrelio vadovė
29. Audra Petkutė ‒ Savickienė – muzikos vyr. mokytoja, klasės vadovė
30. Eugenijus Leonavičius – technologijų vyr. mokytojas
31. Saulius Kazlauskas – technologijų vyr. mokytojas
32. Gražina Vitkauskienė – technologijų vyr. mokytoja, klasės vadovė
33. Vilius Barčius – kūno kultūros mokytojas, būrelio vadovas
34. Dovilė Zareckaitė – kūno kultūros vyr. mokytoja, klasės vadovė, būrelio vadovė
35. Irma Laurinavičienė – psichologijos mokytoja
36. Zoja Surinina – informacinio raštingumo mokytoja, bibliotekos vedėja
37. Darius Liaudanskas – būrelio vadovas
38. Svetlana Ivanova – būrelio vadovė

Naujienos
Naujienų nerasta
Apklausa
Kur pageidaujate tobulinti kvalifikaciją?
 rajono švietimo centre
 UPC
 kitur
Balsuoti
Rezultatai...
Dizainas:
Pagrindinis Aktualijos Centras Ugdymas Mokiniai Kontaktai TAU Kvalifikacijos tobulinimas
Programavimas:
Visos teisės saugomos © Jonavos rajono viešoji įstaiga suaugusiųjų švietimo centras
BT-Group : Svetainių kūrimas