Jonavos suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras

2020 m. Birželio mėn. 1 d.
Lietuvių  ⁄ Anglų
Apie mus Struktūra ir kontaktai Veiklos sritys Administracinė informacija Teisinė informacija Paslaugos TAU Kvalifikacijos tobulinimas
Erasmus +

Erasmus+

„Erasmus+“ – 2014–2020 m. ES švietimo, mokymo, jaunimo reikalų ir sporto programa. Programos „Erasmus+“ tikslas – gerinti įgūdžius ir galimybes įsidarbinti, modernizuoti švietimo, mokymo ir jaunimo sričių veiklą. Septynerių metų programos biudžetas – 14,7 mlrd. eurų. Tai 40 proc. daugiau negu dabar. Skirdama daugiau lėšų ES vykdo įsipareigojimą investuoti į šias sritis.
Programa „Erasmus+“ daugiau negu 4 milijonams europiečių suteiks galimybę mokytis, stažuotis, įgyti profesinės patirties arba savanoriauti užsienyje.
Pagal ją bus remiama švietimo, mokymo ir jaunimo institucijų bei organizacijų tarptautinė partnerystė siekiant gerinti švietimo įstaigų ir darbo rinkos bendradarbiavimą ir spręsti Europoje kylančią reikiamų įgūdžių trūkumo problemą.
Be to, bus remiamos valstybių narių pastangos modernizuoti švietimo, mokymo ir darbo su jaunimu sistemas. Sporto srityje bus remiami mėgėjų sporto projektai ir padedama spręsti tokias ne vienoje valstybėje kylančias problemas kaip susitarimai dėl varžybų baigties, dopingas, smurtas ir rasizmas.
„Erasmus+“ apima septynias dabartines ES švietimo, mokymo ir jaunimo sričių programas. Pirmą kartą pagal ją bus remiamas sportas. Kadangi „Erasmus+“ yra integruota programa, ji suteikia daugiau švietimo, mokymo, jaunimo ir sporto sektorių bendradarbiavimo galimybių, o dėl paprastesnių finansavimo taisyklių ja lengviau naudotis.

Naujienos
Konkurso į Jonavos r. sav. finansuojamas studijų vietas ISM vadybos ir ekonomikos magistro studijų programą „Švietimo lyderystė" Jonavos rajono savivaldybė, realizuodama ilgalaikius švietimo politikos tikslus ir kaitos kryptis, siekia įgyvendinti priemones, skatinančias Jonavos rajono savivaldybės švietimo įstaigose dirbančių vadovų lyderystę, profesinį augimą ir aukštos kompetencijos vadovų rezervo rengimą. 2020-05-29 Plačiau
Apklausa
Kur pageidaujate tobulinti kvalifikaciją?
 rajono švietimo centre
 UPC
 kitur
Balsuoti
Rezultatai...
Dizainas:
Apie mus Struktūra ir kontaktai Veiklos sritys Administracinė informacija Teisinė informacija Paslaugos TAU Kvalifikacijos tobulinimas
Programavimas:
Visos teisės saugomos © Jonavos suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras
BT-Group : Svetainių kūrimas