Jonavos suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras

2020 m. Rugsėjo mėn. 23 d.
Lietuvių  ⁄ Anglų
About us History Contacts
Istorija
Misija ir vizija
Tikslai ir uždaviniai
Pasiekimai
Partneriai
Aktualijos
Naujienos
   ♦ Renginiai
Kontaktai
 

J.Basanavičiaus g. 7,
LT-55164 Jonava
Tel./Fax.: +370 349 61363
rastine@jssc.lt

 
Naujienos

KONKURSO Į JONAVOS RAJONO SAVIVALDYBĖS FINANSUOJAMAS STUDIJŲ VIETAS ISM VADYBOS IR EKONOMIKOS UNIVERSITETO STUDIJŲ PROGRAMOJE „ŠVIETIMO LYDERYSTĖ“ 2020 M.

Jonavos rajono savivaldybė, realizuodama ilgalaikius švietimo politikos tikslus ir kaitos kryptis, siekia įgyvendinti priemones, skatinančias Jonavos rajono savivaldybės švietimo įstaigose dirbančių vadovų lyderystę, profesinį augimą ir aukštos kompetencijos vadovų rezervo rengimą. Savivaldybė jungiasi prie ISM vadybos ir ekonomikos universiteto projekto „Švietimo lyderystė“, skirto esamų ir būsimų švietimo įstaigų vadovų rengimui ir vadybinių kompetencijų stiprinimui. Tikimasi ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo įstaigose dirbančių lyderių įsitraukimo kuriant aktyvią bendradarbiaujančių, besidalijančių profesine patirtimi vadovų bendruomenę, dalyvaujančią aktualių savivaldybės švietimo problemų sprendime.
Savivaldybė numato finansuoti 4 studijų vietas 2020-2021 m. ISM vadybos ir ekonomikos universiteto magistrantūros studijų programoje „Švietimo lyderystė“. Daugiau informacijos apie šią studijų programą ISM universiteto tinklalapyje https://www.ism.lt/svietimo-lyderyste.

Daugiau informacijos:
Paraiškų teikimo sąlygos.
Paraiškos forma.

Naujienos
Naujienų nerasta
Dizainas:
About us History Contacts
Programavimas:
Visos teisės saugomos © Jonavos suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras
BT-Group : Svetainių kūrimas