Jonavos suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras

2020 m. Birželio mėn. 1 d.
Lietuvių  ⁄ Anglų
Apie mus Struktūra ir kontaktai Veiklos sritys Administracinė informacija Teisinė informacija Paslaugos TAU Kvalifikacijos tobulinimas
Suaugusiųjų švietimo tobulinimas

Erasmus+

Projektas „Suaugusiųjų švietėjų kompetencijų tobulinimas“

Jonavos suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras dalyvauja projekte „Suaugusiųjų švietimo tobulinimas“ pagal Erasmus+ programą, 1 pagrindinis veiksmas „Asmenų mobilumas mokymosi tikslais“.

Projekto Nr. 2019-1-LT01-KA104-060333

Projekto trukmė: nuo 2019-10-01 iki 2020-09-30.

Projekto tikslas – stiprinti centro darbuotojų kompetencijas, padėsiančias modernizuoti centro veiklą, tobulinti kolegialų grįžtamąjį ryšį bei ugdyti moksleivių socialinius emocinius gebėjimus.

Pagrindiniai projekto uždaviniai:

  1. Susipažinti su Islandijos švietimo institucijų veikla ir pasisemti žinių bei įkvėpimo, kaip modernizuoti ir tobulinti Jonavos suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro veiklą bei parengti pasiūlymus Centro strateginiam planui.
  2. Patobulinti pamokų stebėjimo ir palaikančio, konstruktyvaus grįžtamojo ryšio teikimo kompetencijas bei taikyti kursuose Maltoje įgytą patirtį mūsų institucijoje, kas ilgainiui, tikėtina, prisidėtų prie ugdymo kokybės tobulinimo ir mokinių mokymosi pasiekimų gerinimo.
  3. Įgyti žinių, padėsiančių stiprinti centro moksleivių socialinius bei emocinius gebėjimus bei taikyti kursuose Kipre įgytą patirtį, kas prisidėtų prie mokinių psichologinio ir emocinio atsparumo stiprinimo ir teigiamai įtakotų centrą baigusių moksleivių tolimesnę sėkmę.

Numatoma, kad trys centro darbuotojai dalyvaus septynių dienų struktūruotuose kursuose Islandijoje, kur numatyti vizitai į švietimo įstaigas ir mokymo seminarai. Kita trijų mokytojų / administracijos darbuotojų grupė dalyvaus penkių dienų kursuose „Pamokų stebėjimo vykdymo vadovas“ Maltoje. Du darbuotojai dalyvaus penkių dienų kursuose „Emocinis intelektas“ Kipre.

Projekto įgyvendinimui Europos Sąjunga suteikė finansinę paramą.

Naujienos
Konkurso į Jonavos r. sav. finansuojamas studijų vietas ISM vadybos ir ekonomikos magistro studijų programą „Švietimo lyderystė" Jonavos rajono savivaldybė, realizuodama ilgalaikius švietimo politikos tikslus ir kaitos kryptis, siekia įgyvendinti priemones, skatinančias Jonavos rajono savivaldybės švietimo įstaigose dirbančių vadovų lyderystę, profesinį augimą ir aukštos kompetencijos vadovų rezervo rengimą. 2020-05-29 Plačiau
Apklausa
Kur pageidaujate tobulinti kvalifikaciją?
 rajono švietimo centre
 UPC
 kitur
Balsuoti
Rezultatai...
Dizainas:
Apie mus Struktūra ir kontaktai Veiklos sritys Administracinė informacija Teisinė informacija Paslaugos TAU Kvalifikacijos tobulinimas
Programavimas:
Visos teisės saugomos © Jonavos suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras
BT-Group : Svetainių kūrimas